Práce u nás Po-Ne: 7:00 - 21:00 Rezervace +420 607 183 578

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Hledáme nájemce, provozovatele občerstvení

Hledáme nájemce, provozovatele občerstveníTENISCENTRUM JIHLAVA společně s TK Spartak Jihlava hledají nového provozovatele občerstvení v našem sportovním areálu. Jedná se nejen o zajištění základního občerstvení v době konání soutěžních utkání tenisových družstev, turnajů a tréninků hráčů, ale i pro širokou sportovní i nesportovní veřejnost,

Součástí provozu občerstvení i formou "výdejního okénka" je také jídelna a s tím spojená možnost přípravy jídel dle předchozího požadavku klubu nebo pořadatelů amatérských turnajů.

Provozní a otevírací doba je převážně vyžadována v odpoledních hodinách a o víkendech, případně dle potřeb areálu, či předmětu podnikání samotného provozovatele. Cílem je, aby občerstvení bylo dostupné pro návštěvníky během tréninkových a zápasových jednotek klubů, návštěvníků, které areál ke své  činnosti využívají.

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na info@teniscentrum-ji.cz a do zprávy přiložte informaci o vaší dosavadní činnosti i váš nejbližší termín možného zahájení. Zájemce pak budeme sami kontaktovat s pozvánkou k osobnímu jednání.